Foa Tur tarafından işletilen https://www.foatur.com.tr web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce, lütfen bu Şartlar ve Koşulları (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okuyun veya.Hizmete erişiminiz ve bu hizmetlerin kullanımı, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir.Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz. Foa Tur için Şartlar ve Koşullar sözleşmesi, TermsFeed’in yardımı ile oluşturulmuştur .

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, Foa Tur’ya ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya servislerine bağlantılar içerebilir.Foa Tur’nun üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluğu yoktur. Ayrıca, Foa Tur’nun bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımına veya bunlara bağlı olarak kullanımına veya bunlara bağlı olarak kullanılmasından kaynaklanabilecek herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul ve beyan ediyorsunuz. bu tür web siteleri veya hizmetler.Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir nedenle, Şartları ihlal etmeniz durumunda, sınırlama olmaksızın, derhal Hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz.Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

Geçerli Kanun

Bu Koşullar, yasa hükümleriyle çelişmeden bağımsız olarak yasalara uygun olarak yönetilir ve yorumlanır.Bu Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünün uygulanamaması, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçerek yerine geçer.

değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon maddi ise, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 15 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi oluşturan şey tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.